Náš tím

ING. GABRIELA CABANOVÁ – PREDSEDNÍČKA

Fotografia-0083_B

Venuje sa koordinácii aktivít združenia. Jej víziou je, aby sa šatka či nosič stali bežnými položkami vo výbavičke novorodencov a aby nosenie detí bolo bežne prijímané ako norma širokou verejnosťou.

MGR. ART. ANNA KALIŠOVÁ – PODPREDSEDNÍČKA

foto_a_02

Vyhľadáva nové príležitosti a spôsoby ako priblížiť nosenie verejnosti. To, o čo sa v Nosma snaží, je, aby sa stalo nosenie bežnou súčasťou života. Robí to pre svoje deti. Aby pre ne bolo nosenie prirodzenou súčasťou starostlivosti o ich vlastné deti, bez predsudkov okolia a potreby obhajovať svoje rozhodnutie. 

MGR. MAGDALÉNA ELIÁŠOVÁ – ZAKLADATEĽKA

foto_m_02

Podieľa sa na organizácii aktivít OZ ako poradkyňa nosenia a prevádzkuje svoj eshop www.stastnamama.sk. Jej snahou je, aby sa nosenie dostalo do povedomia širšej verejnosti a nebolo brané iba ako alternatívny spôsob štýlu výchovy.

ING. VERONIKA ŠTEFÚNOVÁ, PHD. – ZAKLADATEĽKA

foto_v_02

Poradkyňa nosenia detí, v rámci OZ zastrešuje grafické práce a výrobu propagačných materiálov. Podľa nej nosiť dieťatko je prirodzená potreba každého dieťatka a každej mamy. Matkina náruč je presne to miesto, kam patrí dieťatko.

MGR. BARBORA VAJOVÁ – ZAKLADATEĽKA

foto_b_02

Poradkyňa nosenia detí a majiteľka eshopu ekodieta.sk. Jej víziou je, aby sa každá mamička mohla poľahky dostať k správnym informáciam o nosení detí a vzťahovej výchove, a aby jej mal kto poskytnúť skutočnú podporu a pomoc pri nosení svojho dieťatka a starostlivosti oň.

MGR. JANA FELCANOVÁ – PR & MARKETING

foto_j_02

V združení má na starosti komunikáciu s médiami a PR. Jej cieľom je šíriť osvetu o zdravom nosení nielen v kruhoch, kde sú všetky informácie a výhody už známe, no dostať ju aj do širokého publika a otvoriť tak ľuďom skryté možnosti pri starostlivosti o svoje dieťa.

MGR. TATIANA NOVÁKOVÁ – KOORDINÁTORKA PORADKÝŇ

foto_t_02

Jej víziou sú empatické a erudované poradkyne pre nosenie detí schopné pomáhať mamám užívať si vďaka noseniu naplno materstvo, slobodu, ktorú nosenie umožňuje a jedinečné chvíle blízkosti so svojim dieťatkom. Zabezpečuje správu webstránok www.nosma.sk. O nosení píše na svojom blogu Mama ma nosí s láskou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *