Trnava

fb1

 

 

Pozývame na program v Trnave k ETND 2019

Trnava

 

 

 

 

 

 

 

Milí nosiaci trnavčania a okolie 🙂
pri príležitosti Európskeho týždňa nosenia sme pre vás aj tento rok pripravili program. Je z čoho vyberať. Začíname už najbližší pondelok!
PONDELOK – Prednáška Blanky Krajčovičovej o 9.30hod v MamaKlube na Linčianskej. Porozpráva nám o tom ako môžeme u detí budovať sebavedomie. O tom, že ak sa hádže dieťa o zem, a rozkazuje vám, ak bije iné deti, ak sa prejavuje ako šéf, znamená, že je zranené a nie sebavedomé. Na prednášku sa treba prihlásiť. Vstupné je 2,5e (deti sa počas prednášky môžu zahrať v herni)
STREDA – Piknik nosiacich rodičov na Kalvárii v Trnave so začiatkom o 9.30hod. Prineste si deky a dobrú náladu. Prebehnú rôzne súťaže o hodnotné ceny od našich sponzorov. Kto si chce len posedieť na deke, poskúšať šatky a nosiče a pokecať je vítaný. Prídu aj dievčatá z O.Z.Mamila a rozložia svoju deku tak kto by potreboval ich radu budú k dispozícii.
PIATOK – tradičná podporka v MC na Okružnej ulici od 9.30hod, ukážeme si ako nosiť na chrbte v šatke či nosiči čo určite na letnú turistiku či pri domácich prácach využijete. Na podporku sa treba prihlásiť. Vstupné je 2,5e.
SOBOTA patrí Trnavskému rínku kde aj my budeme mať priestor medzi 10tou a 12tou hodinou. Príďte si nastaviť nosič, vyskúšať šatku, zastavte sa s tehotnou kamarátkou aby videla čo je ergonomické nosenie a čo nie, alebo so svokričkou ktorej treba vysvetliť že nosenie je fajn 🙂
Radi vás uvidíme 🙂
Org.tím

Facebooktwittergoogle_pluspinterest