Bratislava

Počas Európskeho týždňa nosenia detí 2018 sa v Bratislave môžete tešiť hneď na niekoľko akcií.

ETND18 Bratislava

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak ako po minulé roky, aj teraz bude program prebiehať vo viacerých materských a rodinných centrách. V Petržalke to bude Materské centrum Budatko na Holíčskej ul. 30, kde začne program v stredu 09. mája. tancom s bábätkom, podporným stretnutím so značkami BeLenka, Mamamili, Moyo a Ľúbivé oblečenie.

Pokračovať sa bude vo štvrtok veľkým Piknikom nosiacich rodičov v Sade Janka Kráľa od 10:00 hod., na ktorý príde aj slovenský výrobca šatiek a ergonomických nosičov Sestrice.  Rodičia sa môžu tešiť na skúšanie nového  Sestrice Carrier – ergonomického nosiča, ktorý je šitý z ich prekrásnych šatiek. Pozvaní sú všetci nosiaci aj nenosiaci rodičia, aby spolu oslávili túto úžasnú udalosť. Tešiť sa môžete aj na ukážku Tanca s bábätkom pod vedením Anky Kališovej z Mama Dance.

V programe pokračujeme v piatok v Rodinnom centre Macko v Dúbravkekam zavíta aj slovenský výrobca ergonomických nosičov Zumbucca  so svojimi novinkami na Piknik nosiacich rodičov v Macko záhrade.

 

Dubravka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Všetci piknikujúci rodičia sa môžu tešiť na nový výtlačok magazínu Svet nosenia a na krásne ceny od našich partnerov v hlavnej súťaži.

No a na záver Vás všetkých pozývame v sobotu 12. mája 2018 na Festival nosiacej rodiny NOS! do Banskej Bystrice 🙂

 

 

Facebooktwittergoogle_pluspinterest