Tatiana Nováková

Prešov a okolie

Tatiana Nováková

Tatiana Nováková

mamamanosislaskou@gmail.com

www.mamamanosislaskou.wordpress.com

FB blog Mama ma nosí s láskou

Regionálna podporná skupina FB Nosíme deti v Prešove

Skúsenosti: s elastickou šatkou, pevnou šatkou, ergonomickým nosičom, Mei-tai (a iné ázijske nosiče), ring sling, onbuhimo.

Poradenstvo: individuálne, mailom, telefonicky, skupinovými kurzami, online v celoslovenskej a regionálnej FB skupine a na FB blogu Mama ma nosí s láskou, na Modrom koníkovi v skupine Nosíme naše deti, prostredníctvom stretnutí podpornej skupiny a prostredníctvom webovej stránky Mama ma nosí s láskou.

„Noseniu a poradenstvu nosenia venujem všetok svoj čas. Cítim to ako moje momentálne poslanie. Vidím, aký zmysel má to, čo robím, a preto to robím s láskou a presvedčením. Motivujú ma príbehy a skúsenosti mamičiek, ktoré si vďaka noseniu užívajú naplno vzťah so svojimi deťmi, partnerom a rodinou. Vo svojom poradenstve vychádzam z myšlienok prirodzeného a kontaktného rodičovstva a v tomto duchu sa snažím prezentovať a smerovať i svoje poradenstvo nosenia. Nosenie milujem a snažím sa tú lásku preniesť aj na ďalšie mamičky 🙂 .“

Referencie:

Webstránka Mama ma nosí s láskou (venovaná šíreniu osvety v otázkach nosenia)

Mýty o nosení, Zásady zdravého nosenia, Bezpečnosť pri noseni (T.I.C.K.S. nosenia), Klokanka verzus ergonosič, Prečo nenosiť tvárou do sveta, Nôžky v šatke dnu či von – to je otázka, Výber šatky, Nosenie v jednotlivých ročných obdobiach, a  iné.

FB podporná skupina nosenia (zakladateľka regionálnej skupiny Nosíme deti v Prešove venovanej podpore nosenia)

FB blog Mama ma nosí s láskou

Modrý koník (moderovanie skupiny Nosíme naše deti venovanej noseniu detí)

Feedback/spätná väzba (spätná väzba od mamičiek, ktoré využili moje poradenské služby, navštívili jeden z mojich workshopov alebo iným spôsobom cítili, že som ich povzbudila a motivovala v ich nosení)

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *