MEDZINÁRODNÝ TÝŽDEŇ NOSENIA DETÍ 2017

Nosiaci rodičia z celého Slovenska sa opäť stretnú, aby od 02. do 08. októbra oslávili už piaty ročník Medzinárodného týždňa nosenia detí (MTND). Viac ako 40 slovenských miest sa zapája do oslavy nosenia, aby prezentovali nosenie širšej verejnosti a ponúkli možnosť nahliadnuť do princípov vzťahového rodičovstva.

ZOZNAM ZAPOJENÝCH MIEST MTND2017

21316351_1273713812738448_2590082572949124420_o
V pondelok 02. októbra odštartujeme MTND vo všetkých zapojených mestách Sprievodmi nosiacich rodičov a programy budú prebiehať počas celého týždňa až do nedele 08. októbra.

Tešíme sa záujmu aj mamičiek žijúcich v zahraničí a tak sa opäť pripoja aj rodičia žijúci v Írsku.
Tešiť sa môžete aj na pripravovaný Česko-Slovenský časopis Svet nosenia, v ktorom sa odrážajú aj naše dobré vzťahy s Českými organizátorkami. Nebude chýbať ani celoslovenská súťaž o vecné ceny a samozrejme menšie regionálne súťaže.

LENKA pre PODPORKU – Prinášame Vám opäť aj súťaž pre regionálne skupiny na Slovensku, ktoré majú možnosť získať 6 LENKA nosičov, od hlavného sponzora Klbko Šťastia. Informácie o súťaži nájdete TU.

Tu nájdete zoznam aktuálne zapojených miest a v prípade, že ste tam to svoje nenašli a radi by ste sa zapojili do príprav, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu oznosma@gmail.com

Tak ako po minulé roky, ani tentoraz by sa nám to nepodarilo bez podpory našich úžasných partnerov.

Informácie o programoch k MTND 2017 nájdete na našej FB stránke
Medzinárodný týždeň nosenia detí Sloveko

V regionálnych nosiacich skupinách, zapojených do MTND
a vo FB skupine Nosíme naše deti

K dispozícii sú pre mamičky aj biele tričká s označením Medzinárodný týždeň nosenia detí – Spradené v jedno, čo je tohto ročné logo MTND. Link na ich objednanie nájdete TU

damske_tricko_biele_logo_600-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tešíme sa na Vás
Koordinátorka Nosma pre MTND
Mgr.art. Anna Kališová

Facebooktwittergoogle_pluspinterest