Poradkyne nosenia detí

Kto je poradkyňa nosenia detí?

Predovšetkým sú to ženy, matky, ktoré majú osobnú skúsenosť s nosením detí a vzťahovou výchovou. Priebežne sa vzdelávajú v tejto oblasti, prešli školeniami či kurzami a sú schopné a kompetentné odovzdávať svoje vedomosti a zručnosti ďalej. Poradkyne OZ Nosma majú niekoľkoročnú prax nielen s nosením detí, ale aj s poradenstvom.

Prečo osloviť poradkyňu nosenia detí?

Problematika nosenia detí je značne rozsiahla a hľadanie potrebných informácií na internete vám môže zabrať veľmi veľa času. Navyše, často môžete takýmto spôsobom dospieť k rozporuplným záverom. Poradkyňa nosenia vám vie na vaše otázky odpovedať kvalifikovanie a pridá k tomu aj svoje osobné skúsenosti, ktoré vám môžu byť veľmi nápomocné.

Ako pracuje poradkyňa nosenia detí?

Poradkyňa nosenia si s vami dohodne termín stretnutia. Snaží sa vám výjsť maximálne v ústrety a stretnutie môže prebiehať aj u vás doma alebo v iných vhodných priestoroch. Poradkyňa vám vysvetlí prečo a ako nosiť deti, naučí vás viazať šatku či používať ergonosič a poradí vám aj s výberom vhodnej pomôcky na nosenie. Niektoré poradkyne nosenia detí robia okrem osobného poradenstva aj kurzy alebo workshopy.

Ako môžem poradkyňu osloviť?

Vyhľadajte poradkyňu v našom zozname podľa miesta vášho bydliska.

Čo robiť v prípade, že v mojom meste žiadna poradkyňa nie je?

Obráťte sa priamo na nás mailom na cabanova.g@gmail.com alebo tatiana.novakova@gmail.com. Budeme sa snažiť nájsť vo vašom okolí poradkyňu ochotnú k vám vycestovať.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest