EURÓPSKY TÝŽDEŇ NOSENIA DETÍ 2018

Milí priaznivci nosenia a nosiaci rodičia

Nosenie spája –  heslo ročníka ETND 2018 spojilo Európu a aj 33 slovenských miest. V termíne od 7. do 13. mája 2018 slovenské parky, záhrady, materské a rodinné centrá  opäť zaplavia nosiaci rodičia so svojimi detičkami a oslávia spolu ďalší ročník tejto inšpirujúcej udalosti.
ebw_2018_SLOVAK

Európsky týždeň nosenia detí 2018 – Nosenie spája

Pripravené budú pre vás nosiace pikniky, workshopy, prednášky, testovanie šatiek a nosičov a tešiť sa môžete na eshopy, výrobcov a predajcov nosiacich pomôcok, s ktorými sa na nich stretnete.

Nebudú chýbať regionálne súťaže a samozrejme aj naša hlavná súťaž o krásne ceny, ktoré pre vás venovali naši partneri.  Súťaž bude tak ako po minulé roky prebiehať na stránke Nosma.

Regionálne podporné skupiny nosenia, ktoré spolupracujú s OZ Nosma sa môžu tešiť na putovné nosiče Sestrice Carrier, ktoré nám venovali Sestrice – slovenský výrobca šatiek na nosenie detičiek.

Ako každý rok, aj teraz sa už pre vás pripravuje časopis Svet nosenia, ktorý bude pre  vás k dispozícii na nosiacich piknikoch a workshopoch. Nájdete v ňom zaujímavé články o nosení detí, ako deti obliecť do nosiča či šatky, ako správne vybrať topánočky, aké najčastejšie chyby robíme pri používaní ergonomických nosičov a veľa ďalších užitočných informácií.

titulka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Novinkou je aj naša nová Nosiaca mapa, na ktorej nájdete slovenských predajcov, výrobcov, eshopy a požičovne, ktorí ponúkajú nosiaci sortiment ako šatky, nosiče či nosiace oblečenie.

mapa1

 

 

 

 

 

Na záver ETND Vás srdečne pozývame do rodiska Nosma –  Banskej Bystrice, kde sa 12. mája uskutoční Festival nosiacej rodiny – Nos! 

 

web_NOS_bez BB_mensi_preview

 

 

 

 

 

V záložke Program ETND 2018 nájdete aj mapu zapojených slovenských miest, ich zoznam a linky na FB regionálne skupiny.

mapafinal

 

 

 

 

 

 

Aktuálne informácie vám budeme prinášať aj prostredníctvom našej FB stránky Medzinárodný týždeň nosenia detí Slovensko a v skupine Európsky týždeň nosenia detí Slovensko. Sledujte aj svoje regionálne skupiny, kde Vás organizátorky budú informovať o pripravovaných akciách a regionálnych súťažiach.

Tešíme sa na Vás

OZ Nosma

cropped-NOSMA42.jpg

Občianske združenie Nosma

Facebooktwittergoogle_pluspinterest