Náš tím

ING. GABRIELA CABANOVÁ – PREDSEDNÍČKA

Fotografia-0083_B

Venuje sa koordinácii aktivít združenia. Jej víziou je, aby sa šatka či nosič stali bežnými položkami vo výbavičke novorodencov a aby nosenie detí bolo bežne prijímané ako norma širokou verejnosťou.

MGR. ART. ANNA KALIŠOVÁ – PODPREDSEDNÍČKA, KOORDINÁTORKA PROJEKTOV

foto_a_02

Vyhľadáva nové príležitosti a spôsoby ako priblížiť nosenie verejnosti. To, o čo sa v Nosma snaží, je, aby sa stalo nosenie bežnou súčasťou života. Robí to pre svoje deti. Aby pre ne bolo nosenie prirodzenou súčasťou starostlivosti o ich vlastné deti, bez predsudkov okolia a potreby obhajovať svoje rozhodnutie. 

 

MGR. BARBORA VAJOVÁ – ZAKLADATEĽKA

foto_b_02

Poradkyňa nosenia detí a majiteľka eshopu ekodieta.sk. Jej víziou je, aby sa každá mamička mohla poľahky dostať k správnym informáciam o nosení detí a vzťahovej výchove, a aby jej mal kto poskytnúť skutočnú podporu a pomoc pri nosení svojho dieťatka a starostlivosti oň.

MGR. JANA FELCANOVÁ – PR & MARKETING

foto_j_02

V združení má na starosti komunikáciu s médiami a PR. Jej cieľom je šíriť osvetu o zdravom nosení nielen v kruhoch, kde sú všetky informácie a výhody už známe, no dostať ju aj do širokého publika a otvoriť tak ľuďom skryté možnosti pri starostlivosti o svoje dieťa.

MGR. PETRA HLÁSNA 

IMG_20180303_121248

 

 

 

 

Venuje sa noseniu z pohľadu psychológie. Vzdeláva mamičky o psychickom vývine detí a dôležitosti blízkosti a telesného kontaktu.

„Nosenie je kľúčom k vytvoreniu si krásneho a hlbokého vzťahu so svojim dieťaťom.“

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *